رنگ آمیزی پله در ساختمان

رنگ آمیزی پله در ساختمان های مدرن و کلاسیک شما بیان کنیم . رنگ آمیزی پله ها جزو کارهای بسیار سخت و عجیب در نقاشی ساختمان است . زیرا این قسمت از خانه نسبت به دیگر بخش ها ی خانه بیشتر جلوی چشم همه مشتریان و حتی مهمانان است و اگر بتوانیم چندین ایده زیبا در نقاشی آنها داشته باشیم قطعا بخش عظیمی از کار را انجام داده ایم و افراد را تحت تاثیر قرار داده ایم .

راه پله داخل ساختمان بسیار در معرض رفت و آمد بین طبقات مختلف قرار می گیرد و امروز هم یکی از فاکتورهای بسیار مهم در زیبایی ساختمان ها از جمله دکوراسیون داخلی خانه ها همین پله ها هستند . فقط با کمی خلاقیت می توان راه پله داخل ساختمان را چشم گیرتر کرد . اولین پیشنهاد ما برای شما استفاده از تونالیته ی رنگی است . استفاده از یک تونالیته رنگی خاص برای تزیین پله داخل ساختمان بسیار مهم باشد . شما می توانید از یک تونالیته همرنگ و متناسب با بقیه اجزاء ساختمان و یا حتی متفاوت با بقیه اجزا ی ساختمان انتخاب کنید که این موضوع بسیار بر روی فضای ساختمانی شما اثر می گذارد .

رنگ آمیزی پله در ساختمان

ما ادعا نمیکنیم که بهترین هستیم اما انتخاب بهترین ها هستیم

بازسازی ساختمان در تهران

بازسازی و نوسازی ساختمان

رنگ کاری ساختمان

رنگ کاری ساختمان در تهران

قیمت رنگ کردن نمای ساختمان

قیمت نقاشی ساختمان

کاشی کاری ساختمان

نقاشی ساختمان

نقاشی ساختمان با رنگ روغنی

نقاشی ساختمان در تهران

نقاشی ساختمان در کرج

نوسازی ساختمان در تهران

هزینه نقاشی ساختمان

رنگ آمیزی پله در ساختمان

از دیگر پیشنهادهای ما استفاده کردن از رنگ های سرد است . به خاطر اینکه رنگ های سرد مثل آبی یخی زمانی که در کنار رنگ‌های گرم چوبی قرار بگیرند باعث ایجاد تعادل در فضای ساختمان می‌شود . برای مثال شما می توانید پله های چوبی ساختمان را با رنگ های سرد تزئین کنید و ظاهری منحصر به فرد به آن ها ببخشید . یکی دیگر از ایده‌ها رنگ آمیزی ساختمان با رنگ سیاه است . انتخاب رنگ سیاه باعث میشود راه پله داخل ساختمان شما به یک نقطه مرکزی و چشمگیر در دکوراسیون داخلی تان تبدیل شود . این نکته خیلی هم مهم است .

البته باید بدانید که راه پله با رنگ سیاه برای فضاهای کوچک و سقف های کوتاه بسیار مناسب نیست . چون به ظاهر را گرفته تر و تنگ تر نشان میدهد . توجه کنید که استفاده کردن از رنگ های صورتی و روشن می تواند راه پله داخلی ساختمان شما را پر نور تر نشان بدهد . استفاده از ترکیب رنگ های سیاه و سفید باعث ایجاد یک فضای مدرن خاص دکوراسیون می‌شود . در رنگ آمیزی پله داخل ساختمان حتما نباید تمام پله را رنگ کنید . شما می توانید فقط بخش‌هایی از پله را رنگ کنید .

مانند کف پله و یا ستون پله ها . البته یک ایده بسیار جسورانه دیگر هم این است که تمام بخش‌های باکس پله را با یک رنگ خاص رنگ آمیزی کنید . در این ایده رنگ خاصی را برای باکس پله های خود را انتخاب می کنید و همه بخش‌های دیگر اعم از قرنیز و کف پله ها و دیوار ها و نرده ها و حتی سقف آن ها را به یک رنگ در می آورید . گروه ما یعنی گروه رنگین کاران از جمله گروه هایی است که با فعالیت چندین و چند ساله خود در زمینه ی رنگ آمیزی ساختمان ها ، و پله ها و سقف ها و … می‌تواند شما را یاری کند .

رنگ آمیزی پله در ساختمان

همچنین می تواند این اطمینان را به شما مشتریان عزیز بدهد که کاری با بهترین کیفیت و کمترین قیمت ممکن ارائه می دهدو شما کارتان را در کم ترین زمان ممکن تحویل میگیرید و قطعاً باید توجه داشته باشید که گروه رنگین کاران تمام این کارها را پس از انجام مشاوره رایگان با شما مشتریان عزیز انجام می دهد . و هیچ قراردادی را قبل از این که مشتری به صورت کامل با رضایت خود قبول نکرده باشد انجام نمی دهد . هدف ما خدمت به شما و آرمان ما جلب رضایت شما مشتریان عزیز است .

رنگ آمیزی پله در ساختمان

دیدگاهتان را بنویسید