رنگ نانو چیست و در نقاشی ساختمان چه کاربردی دارد ؟

در این مقاله می خواهیم درباره ویژگی های رنگ نانو صحبت کنیم . و این که بدانیم آیا این رنگ ها برای رنگ آمیزی ساختمان مان مناسب است یا نه . اول ازهمه باید بدانبم که رنگ نانو چیست ؟ رنگ های نانو ویژگی های متعددی هستند و همین ویژگی ها منجر می شود تا آنها به محصول پر طرفدار تبدیل شوند .

برخی از این ویژگی ها شامل موارد زیر است :
برای مثال رنگ های نانو قابل استفاده در رنگ آمیزی و عایق کاری و هم برای ساخت ساختمان هستند و با استفاده از آن ها در مصرف انرژی از جمله سرمایش و گرمایش صرفه جویی خواهد شد . این رنگ ها رنگ هایی با پایه ی آب هستند و نیازی به حلال ندارند . بنابراین از جمله رنگ هایی هستند که به طبیعت آسیب نمی رساند . رنگ های نانو آب گریز هستند پس مقاوم در برابر نفوذ باران و رطوبت می باشند .

در نماهای بیرونی هم میتوان از آن ها استفاده کرد و حتی در پشت بام ها به دلیل مقاومت بالای این رنگ در برابر شرایط جوی متفاوت این رنگ دارای قدرت چسبندگی بالا است و بر روی هر سطحی مانند فلز و چوب و گچ و سیمان و بتن و … قرار می گیرد . شست و شوی این رنگ هم راحت است و هم توسط آب صورت می گیرد . آب و صابون و حتی آب باران رنگ های مقاوم در برابر رشد باکتریها و کپک و قارچ است . با توجه به محیطی که می خواهیم آن را رنگ کنیم از این رنگ می توان به صورت شفاف هم استفاده کرد . قابلیت دیگر این رنگ این است که با اضافه کردن رنگدانه های مختلف به آن می توان طیف مختلفی از رنگها را به وجود آورد .

این رنگ ضد اشعه یو وی خورشید است . این رنگ‌ها از قیمت مناسبی برخوردار هستند . از نکات بسیار مهم این است که رنگ های نانو را میتوان این باشد که هرکسی میتواند از آن استفاده کند و توسط هر وسیله رنگ آمیزی امکان پذیر است . این رنگ ماندگاری بسیار بالایی دارد پس صرف کردن هزینه برای آن کار بیهوده‌ای نیست . رنگ در برابر ذرات آلاینده معلق در هوا که امروزه در شهرهای مختلف ایران به خصوص تهران بسیار زیاد هستند و با آلودگی هوا مواجهیم مقاومت بسیار زیادی دارد .

رنگ نانو چیست و در نقاشی ساختمان چه کاربردی دارد ؟

ما ادعا نمیکنیم که بهترین هستیم اما انتخاب بهترین ها هستیم

بازسازی ساختمان در تهران

بازسازی و نوسازی ساختمان

رنگ کاری ساختمان

رنگ کاری ساختمان در تهران

قیمت رنگ کردن نمای ساختمان

قیمت نقاشی ساختمان

کاشی کاری ساختمان

نقاشی ساختمان

نقاشی ساختمان با رنگ روغنی

نقاشی ساختمان در تهران

نقاشی ساختمان در کرج

نوسازی ساختمان در تهران

هزینه نقاشی ساختمان

رنگ نانو چیست و در نقاشی ساختمان چه کاربردی دارد ؟

حال می‌خواهیم درباره کاربرد های رنگ در نقاشی ساختمان صحبت کنیم . رنگ ها همه کاربرد هایی که دارند به عنوان عایق و محافظ هم استفاده می شود . این نوع رنگ ها همانطور که گفتیم می‌توانند در سطوح مختلف اجرا شود . به صورت عایق بسیار مناسب در برابر رطوبت و حرارت می باشند .

این رنگ ها را می توان به عنوان محافظ بر روی بسیاری از سطوح هم استفاده کرد چرا که رنگ شفاف است و هیچگونه رنگدانه ای ندارد . در نتیجه هیچ رنگی هم ندارد . موارد استفاده از این رنگ ها در دیوارهای داخلی نمای ساختمان ، سقف ، کف ساختمان ، کف استخر ، اتاق های فنی و کنترل ، زیر شیروانی، عایق کاری کانکس و کانتینر و کانال های تهویه هوا می باشد .

گروه رنگین کاران با توجه به اطلاعات گسترده‌ای که در زمینه های مختلف نقاشی ساختمان از جمله رنگ آمیزی انواع رنگ های ساختمانی دارد می تواند بهترین مشاور شما در راستای نقاشی دیوارهای خانه تان و دیوارهای محل کارتان باشد . رنگین کاران قبل از انعقاد هرگونه قرارداد با مشتری خود به آنها مشاوره رایگان می دهد و مشتری را از بابت کیفیت کار و همچنین قیمت آن مطمئن می‌سازد .

رنگ نانو چیست و در نقاشی ساختمان چه کاربردی دارد ؟

دیدگاهتان را بنویسید