قیمت رنگ کردن نمای ساختمان

قیمت رنگ کردن نمای ساختمان نخستین سوالی که برای هر کس پیش میاید این است که ما چرا به رنگ نما نیاز داریم؟ جواب ساده است زیرا نماهای سیمانی و کنیتکس بعد از گذشت زمان جلوه و زیبایی اولیه خود را از دست داده و نمای ساختمان احتیاج به بازسازی و یا رنگ آمیزی دوباره دارد. رنگ کردن نمای ساختمان علاوه بر نو شدن آن در روحیه ساکنین هم بسیار تاثیر میگذارد .

ساختمان های هر یک از ما قسمتی از یک کل به نام فضای شهریست و ما به اندازه خودمان در برابر زیبایی فضای شهری خود مسئولیم.

یک ساختمان زیبا بر کل شهر تاثیر میگذارد  و بر عکس.رنگ های مورد استفاده در رنگ آمیزی نمای ساختمان ضد آب و بر پایه اکریلیک است و جالب است بدانید در نمای ساختمان به عنوان لایه نهایی و پوشش تزيینی و همچنین حهت عایق حرارتی خارجی مورد استفاده قرار میگیرد .از مزایای آن این است که سریع و آسان اجرا میشود و عایق رطوبت هم می باشد .

از مزایای رنگ نما که شاید درباره آن نمیدانستید :

رنگ نما مقاوم در برابر شرایط جوی مانند باران و نور شدید خورشید است.

دارای خاصیت انعطاف پذیری زیادی است .

کاملا قابل شستشو هستند.

حلال در آب هستند.

غیر قابل اشتعال هستند پس از این نظر کاملا بی خطر هستند .

مقاوم در برابر پوسته پوسته شدن هستند .

قیمت رنگ کردن نمای ساختمان

قبل از رنگ آمیزی کل سطوح نما حتما لازم است که زیر سازی شود یعنی قبل از نقاشی نما باید اول شسته شود که هرگونه گرد و غبار و چربی از روی آن  پاک شود. .اگر بر روی نمای ساختمان ما ترک و یا شکاف وجود دارد باید آن را با بتونه  پر کرد که رنگ آمیزی تمیزی داشته باشیم. .

آیا شما چیزی در باره ی سطوح مورد استفاده برای رنگ آمیزی نما میدانید ؟

رنگ آمیزی بر روی نمای بیرونی ساختمان مانند:

سطوح سیمانی

نمای بتنی

سطوح گچی

گروه رنگین کاران  آماده ارائه خدماتی از قبیل رنگ آمیزی نمای بیرونی و داخلی ساختمان بصورت کاملا تخصصی و توسط افراد حرفه ای و مجرب می باشد .

و اکنون میرسیم به یکی از موضوعات بسیار مهم برای مشتریان عزیز و آن هم بحث قیمت نقاشی ساختمان است. قیمت گذاری  معمولا به  دو صورت انجام میشود:

  1. به صورت متری
  2. به صورت حجمی و کنتراتی.

لایه هایی مانند پوشش های رنگی ساختمانی معمولاً روی سطوح سیمانی تازه که هنوز حاوی مقادیری گاز دی اکسید کربن هستند اعمال می شود . مقاومت نکردن  در برابر این ویژگی‌ها موجب گچی شدن، ترک خوردن یا از دست رفتن چسبندگی و در نهایت کاهش عمر رنگ آمیزی شما عزیزان می شو د و ما هرگز خرابی و مشکلاتی از این قبیل را احساس نمیکنیم .

رنگ های جدید  که امروزه در بازار موجود است دارای  کوپلیمرهای استایرن- اکریلیک است که به همین جهتو به دلیل مقاومت ذاتی استایرن در برابر هیدرولیز مقاومت بسیار خوبی دارد. از نظر بسیاری از متخصصین در طراحی ساختمان ، رنگ نما مهم ترین بخش به شمار می رود. چرا؟ زیرا این  نما ی ساختمان است که چهارچوب کار برای اجزای سایر کارهای ساختمانی  را مشخص می کند.

نخستین و ساده ترین وظیفه نما حایل بودن بین انسان و تهدیدهای خارجی است ، ولی بدانیم که نقش ارتباط میان درون و بیرون، خصوصی و عمومی، خلوت و شلوغ، مصنوعی و طبیعی را هم در کنار نقش اصلی خود (حائل بودن) ایفا می کند . در نتیجه امروزه نما ی ساختمان واسطه ای میان درون و بیرون ساختمان به حساب میاید . علاوه بر تمام این موارد نما ی ساختمان  معرف سلیقه و حتی طبقه اجتماعی افراد است به همین دلایل اهمیت بسیاری دارد .

در این راستا  و با توجه به کلیه جوانب مطرح شده در خصوص ساخت و اجرای  نماهای ساختمان شرکت رنگین کاران  با استفاده از حاذق ترین متخصصین اقدام به ارائه ی خدمات در زمینه ی رنگ ـمیزی ساختمان در سرار تهران کرده است .

اکنون میخواهیم با مراحل رنگ آمیزی ساختمن ، وظایف یک نقاش خوب و قیمت رنگ آمیزی نما ی ساختمان بیشتر آشنا شویم .

قیمت رنگ کردن نمای ساختمان

در ابتدا و در موارد ابتدایی و ساده زمانی که یک نقاش ساختمان کار یا منزل شما را رویت می کند برای  شما توضیح خواهد داد که  :  رنگ  به ازای  متری ….. تومان  می باشد . و معمولا چون میدانیم که  رنگ  سقف  یا دیوار  یا  پنجره ها  و درب ها ممکن است  با هم  فرق کند . در این حالت برای هر کدام قیمتی جدا می توتن در نظر گرفت .

عرف این است که برای  سقف از رنگ پلاستیک  و برای دیوار هم  رنگ  پلاستیک ، رنگ روغنی  یا رنگ  اکرولیک  قابل  شستشو  و برای پنجره  و درب و چهارچوب ها را رنگ  روغنی  استفاده شود و اما بعضی از افراد هم از رنگ  اکرولیک استقاده  می کنند

ما ادعا نمیکنیم که بهترین هستیم اما انتخاب بهترین ها هستیم

بازسازی ساختمان در تهران

بازسازی و نوسازی ساختمان

رنگ کاری ساختمان

رنگ کاری ساختمان در تهران

قیمت رنگ کردن نمای ساختمان

قیمت نقاشی ساختمان

کاشی کاری ساختمان

نقاشی ساختمان

نقاشی ساختمان با رنگ روغنی

نقاشی ساختمان در تهران

نقاشی ساختمان در کرج

نوسازی ساختمان در تهران

هزینه نقاشی ساختمان

که این کار نتیجه منفی برای آن ها نخواهد داشت .  نکته مورد توجه این است که قیمت  رنگ های پلاستیک  با  قیمت  رنگ ها ی روغنی  متفاوت است و از این منظر که نگاه کنیم متوجه می شویم که  اگر شما  تمام  قسمت های  دیوار و سقف را رنگ پلاستیک  بزنیدطبیعتا  یک  قیمت نقاشی نما ی ساختمان به شما مشتری عزیز و گرانقدر اعلام خواهند کرد در صورتی که اگر  در سقف از رنگ پلاستیک استفاده شود  و دیوار ها از  رنگ روغنی و یا اکرولیک استفاده شود دراین  حالت دو تا  قیمت  به شما عزیزان اعلام خواهد  شد

مثلا  به شما مشترین گفته  میشود رنگ پلاستیک متری  ….. تومان  و رنگ روغنی متری …..   تومان برای شما در می آیند و توجه کنید که  چهار چوب ها دقیقا  متر طول  محاسبه  می شوند . و در این صورت معمولا اندکی از متر مربع  کمتر برای شما در می آیند . لازم به ذکر است که پنجره ها  به  صورت  متر مربع  حساب می شوند و بستگی به ساده یا  دستگیر بودنش دارد که  یک یا دو یا سه و بعضا چهار تا محاسبه  می شوند .

امیدواریم این مقاله هم مورد استفاده شما مشتریان عزیز واقع شده باشد و شما به بهترین شکل به هدف خود از نقاشی نما برسید .

دیدگاهتان را بنویسید