قیمت نقاشی ساختمان

قیمت نقاشی ساختمان با توجه به شرایط و عوامل فیزیکی و محیطی و همچنین توسط شرکت های مختلف قیمت های نقاشی ساختمان به صورت های مختلفی برآورد می شود.
قیمت نقاشی ساختمان توسط شرکت ما بسیار ارزان و مناسب تر از بسیاری از شرکت های نقاشی ساختمان در ایران و در استان تهران می باشد

ما با کیفیت ترین خدمات نقاشی ساختمان را با قیمت بسیار مناسب و ارزان در سراسر کشور و حتی ارزانتر از بقیه شرکتهای نقاشی ساختمان انجام می‌دهیم

نقاشی ساختمان با قیمت ارزان و کیفیت بسیار بالا در مجموعه رنگین کار توسط حرفه ای ترین و تخصصی ترین نیروهای نقاش ساختمان انجام می شود.

قیمت نقاشی ساختمان

قیمت گذاری نقاشی ساختمان توسط مجموعه ما به شرح زیر می باشد؟

۱. نقاشی ساختمان بر اساس فضا بر حسب متر مربع
خدمات نقاشی ساختمانی که توسط شرکت ما انجام می شود قیمت آن یکی از متدهای آن مساحت ساختمان بر اساس متراژ فضا بر حسب متر مربع می باشد یکی از عوامل تأثیرگذار ای که باعث قیمت گذاری بر روی نقاشی ساختمان می شود مساحت دیوارها و سقف ساختمان به متر مربع می باشد معیار جان مصرف رنگی است که در نقاشی ساختمان انجام میشود بیشترین هزینه در خدمات نقاشی ساختمان صرف مواد اولیه میشه البته زمان بیشتری صرف نقاشی گردد.
هرچه فضای ساختمان بیشتر و بزرگتر باشد زمان بیشتری صرف نقاشی ساختمان خواهد شد و میزان هزینه ها که برای نقاشی ساختمان انجام میشود بر می باشد.
میزان نیروی انسانی که در نقاشی ساختمان بر اساس متر مربع انجام میشود نیز تأثیرگذار بر روی قیمت نقاشی ساختمان می باشد.

۲. قیمت نقاشی ساختمان بر اساس تعداد اتاق ها
یکی از عواملی که باعث افزایش قیمت نقاشی ساختمان می شود تعداد اتاقهای ۹۱ ساختمانی و شدت کار نقاشی ساختمان را طولانی تر می کند چرا که هرچه تعداد اتاق های یک ساختمان بیشتر باشد قیمتهای نقاشی ساختمان نیز به مراتب بیشتر می‌شود اما شرکت و مجموعه تیم تخصصی رنگین کاران برای رضایت مشتریان عزیز بهترین خدمات را با وب انجام میدهد.

هرچه تعداد اتاق ها بیشتر باشد مقداری هزینه های نقاشی از ساختمان بالاتر می رود و این موضوع باعث می‌شود که تعداد نیروهای بیشتری مشغول نقاشی ساختمان شوند.

۳. برآورد قیمت نقاشی ساختمان
برآورد قیمت نقاشی ساختمان بر اساس متراژ مربع اندازه گیری می شود و همچنین ارتفاع سقف هم عامل بسیار مهمی در قیمت گذاری نقاشی ساختمان محسوب می شود.
شرکت های مختلف قیمت های بسیار متفاوتی را برای نقاشی ساختمان که بسیاری از این شرکت‌ها قیمت‌های بسیار بالایی را بابت نقاشی ساختمان به شما پیشنهاد می دهند اما شرکت در مجموعه تخصصی ما با استفاده از حرفه ای ترین و تخصصی نیروهای نقاشی ساختمان بهترین قیمت نقاشی ساختمان را برای شما برآورد و پیشنهاد می‌دهند.

قیمت نقاشی ساختمان برای شما مهم می باشد و می خواهید نقاشی ساختمان را با قیمت بسیار مناسب و ارزان و به صرفه انجام دهید مجموعه و تیم تخصصی ما یکی از حرفه ای ترین شرکت هایی است که به شما کمک می‌کند بتوانید بهترین خدمات نقاشی ساختمان را با قیمت مناسب و در کمترین زمان ممکن و توسط حرفه ای ترین و متخصص ترین نیروهای نقاشی ساختمان انجام می شود.

شیشه ساختمان در ایران و در استان تهران بسیار مناسب تر می باشد چرا که امروزه رقابت بین شرکت‌های انجام خدمات نقاشی ساختمان بسیار بالاست و شرکتهای مختلف قیمت‌های متفاوتی را بابت رقابت به کاربران و مشتریان عزیز پیشنهاد می‌دهند اما یادتان باشد که زیاد به فکر قیمت ارزان در نقاشی ساختمان نباشید زیرا کیفیت مهم تر از قیمت می باشد و همیشه به دنبال کیفیت بالا در نقاشی ساختمان باشید تا قیمت مناسب را از شرکتهای نقاشی ساختمان دریافت کنید.

قیمت نقاشی ساختمان

بسیاری از شرکت‌های خدمات نقاشی ساختمان قیمت بسیار ارزان را بابت نقاشی ساختمان به مشتریان پیشنهاد می‌دهند و بعد از متوجه می‌شویم که بدترین کیفیت و بد کی را بر روی ساختمان انجام می دهند اما دوست عزیز یادتان باشد که اگر میخواهید نقاشی ساختمان تان به صورت بسیار جذاب و تخصصی و با ضمانت و ماندگاری بسیار بالا انجام شود زیاد به فکر قیمت ارزان نباشید قیمت مناسب و قیمت خوب برای نقاشی ساختمان به شما کمک می کند که راحت بتوانید بهترین شرکت که از متخصصان حرفه ای و با تجربه در زمینه نقاشی ساختمان برخوردار هستند انتخاب کنید.

ما ادعا نمیکنیم که بهترین هستیم اما انتخاب بهترین ها هستیم

بازسازی ساختمان در تهران

بازسازی و نوسازی ساختمان

رنگ کاری ساختمان

رنگ کاری ساختمان در تهران

قیمت رنگ کردن نمای ساختمان

قیمت نقاشی ساختمان

کاشی کاری ساختمان

نقاشی ساختمان

نقاشی ساختمان با رنگ روغنی

نقاشی ساختمان در تهران

نقاشی ساختمان در کرج

نوسازی ساختمان در تهران

هزینه نقاشی ساختمان

 

قیمت نقاشی ساختمان در  تهران

اما شرکت و مجموعه تخصصی ما وجوه به قیمت های روز مناسب ترین قیمت را برای نقاشی ساختمان با کیفیت بسیار بالا به افراد و شرکت‌ها پیشنهاد می دهد تا بتواند بهترین خدمات نقاشی ساختمان را با کیفیت بسیار بالا و قیمت بسیار مناسب انجام دهد.

قیمت نقاشی ساختمان هرچه مناسب تر و ارزانتر باشد مشتریان بیشتری جذب می شوند تا از خدمات نقاشی ساختمان به صورت کاملاً حرفه ای و تخصصی استفاده کند اما تیم تخصصی ما به شما پیشنهاد می کند که اگر میخواهید بهترین خدمات را برای نقاشی ساختمان تان دریافت کنید و نقاشی ساختمان تار را با کیفیت بسیار خوب و با ضمانت انجام دهید قیمت بسیار مناسبی که ما به شما پیشنهاد می دهیم را بپذیرید تا بتوانیم بهترین همکاری را در زمینه نقاشی ساختمان با شما داشته باشیم.

قیمت های نقاشی ساختمان توسط شرکت های مختلف متفاوت می باشد اما قیمت ارزان و قیمت مناسب برای نقاشی ساختمان توسط شرکت ما با توجه به خدمات حرفه ای که توسط کارشناسان حرفه ای انجام می‌شود متفاوت میباشد.

توجه به وجود روابط بسیار بالا در حوزه خدمات نقاشی ساختمان امروز شرکت های بسیار زیادی در ایران و حتی در استان تهران در حال انجام و ارائه خدمات نقاشی ساختمان می باشد که بسیاری از این شرکت ها اداری های بسیار سنگین را انجام می دهند اما اگر می خواهید با این شرکت‌ها روبه‌رو نشوید و بتوانیم بهترین شرکت را برای نقاشی ساختمان تان انتخاب کنید هر کافی از همین امروز با ما تماس بگیرید تا بتوانید بهترین مشاوره را برای خدمات نقاشی ساختمان از کارشناسان حرفه ای ما دریافت کنید.

شرکت و تیم تخصصی مجموعه رنگین کاران در خدمت شماست تا بتواند بهترین خدمات نقاشی ساختمان را با قیمت نقاشی ساختمان بسیار مناسب در کوتاه ترین زمان ممکن و توسط کادر مجرب و حرفه ای برای نقاشی ساختمان را برای شما انجام دهد.

قیمت نقاشی ساختمان

قیمت نقاشی ساختمان در این مقاله میخواهیم نکاتی درباره ی نقاشی ساختمان برایتان بیان کنیم که  شامل خدماتی از قبیل آماده سازی، بتونه کاری و زیرسازی و رنگ زنی دیوارها، سقف و در و پنجره است، که در خانه ها و محل کارتان مورد استفاده قرارمی گیرد.

اگر شنا هم از آن دسته از افراد هستید که میخواهید کارتان را دست یک متخصص بسپارید تا از کیفیت کارتان اطمینان حاصل کنید لازم است نکاتی درباره ی عواملی که بر قیمت رنگ کردن ساختمان تاثیر دارد بدانید:

پیش از این هم اشاره کردیم که انواع رنگ های ساختمانی عبارتند از:

رنگ پلاستیک

رنگ روغنی مات

رنگ روغنی براق

رنگ مولتی کالر

رنگ بلکا

پتینه کاری

رنگ اکریلیک

مساحت کار

قطعا میدانید که مهم ترین عامل در قیمت رنگ کردن ساختمان مساحت دیوارها و سقف به مترمربع است. این معیار وز مهم ترین معیار هایی است که  میزان رنگ مصرفی برای رنگ آمیزی را تعیین می کنند و احتمالا میدانید که بیشترین هزینه در چنین خدماتی صرف مواد اولیه می شود. البته زمان بیشتری صرف نقاشی ساختمان می شود وقتی فضا بزرگتر باشد اما باز هم هزینه رنگ بالاتر از نیروی انسانی در می آید .

قیمت نقاشی ساختمان

تعداد اتاق ها در ساختمان

معمولا افزایش تعداد اتاق ها باعث می شود که کار رنگ  امیزی مدت بیشتری به طول بینجامد چرا که رنگ کردن یک فضای یک پارچه به مراتب راحت تر از عکس این موضوع است و با صرف انرژی بیشتری انجام می شود. البته وقتی کارتان را بصورت کامل به یک نقاش ساختمان واگذار کنید دیگر لازم نیست نگران چیزی باشید و براورد قیمتتان به درستی صورت میگیرد.

برآورد قیمت نقاشی ساختمان

از نکاتی که لازم است بدانید این است که برای بیشتر بخش های ساختمان، خدمت دهندگان هزینه را بر اساس متراژ می سنجند. البته ارتفاع سقفها هم عامل تاثیرگذاری بر قیمت گذاری کارتان است. در اینجا یک مدل قیمت گذاری نقاشی ساختمان را برایتان  مرور خواهیم کرد :

برای بدست آوردن حجم کار باید متراژ خانه را در عدد ۳ ضرب کنید. بدیهی است که  مساحت سقف هم که با مساحت خانه برابر است. در اغلب موارد یا در واقع در یک حالت استاندارد، برای رنگ امیزی دیوارها، سقف آشپزخانه، دستشویی و حمام،از رنگ روغنی درجه یک و سقف جاهای دیگر رنگ پلاستیک درجه یک استفاده میکنند‌.

 

البته اگر میخواهید از بابت قیمتی که روی کار شما گذاشته شده مطمئن شوید میتوانید از مشاوره های رایگان ما قبل از انجتم کارتان استفاده کنید که البته نا از بهترین و حاذق ترین متخصصین استفاده میکنیم.

مقدار رنگ

واضح است که رنگ های با کیفیت بهتر یا برندهای معروف تر قیمت بالاتری نسبت به جنس های معمولی دارند  و طبیعتا تاثیر مستقیم بر هزینه کلی که برای کار نقاشی ساختمانتان در نظر گرفته اید دارند. معمولا برای اتاق ها یک سطل کامل رنگ استفاده میشود و برای فضاهای کوچکتر مانند از  سرویس بهداشتی و حمام کمتر از این مقدار مصرف می‌شود.

بافت دیوار

دیوارهای کارشده و بافت دار و کارشده با  آجرهای تزئینی رنگ بیشتری به کار میبرد  و در نتیجه در هزینه نهایی نقاشی ساختمان تاثیر بسزایی دارد.

 

شاید برایتان جالب باشد که مواردی دربااره ی کارهای جزئی و ظریف کاری ها هم بدانید

بخش های کارشده سقف و دیوارها مثل گچ بری و سقف کاذب که نیاز به کار بیشتر و گاهی اوقات متریال متفاوت دارند،کاملا بر بروی قیمت نهایی کار مد نظر شما تاثیر خواهد گذاشت.

رنگ کاری آرک ها یا چهارچوب در و پنجره به زیرسازی اولیه و بتونه کاری نیاز دارد پس میبینیم که به کار بیشتری نیاز دارد و این عوامل از عوامل موثر دیگر بر هزینه کل نقاشی ساختمان هستند . البته ممکن است یک نقاش ساختمان خودش تمام این کارها را به تنهایی انجام دهد و خیلی هم عالی از پس آن بر بیاید.

کارهای تعمیراتی و اصلاحی در ساختمان

برخی از فضاهایی که قدیمی ترند چون باید مواردی روی آنها پیاده شود که جدیدتر شوند نیاز به بازسازی دارند  مثلا ساختمان هایی که دیوارهای گچی دارند و یا تا به حال رنگ نخورده اند در یک فرایند وقت گیر باید با دقت مورد بتونه کاری و سمباده زدن قرار گیرند.  فضا های ساختمانی که مربوط به زمان های گذشته است و قدیمی تر به حساب می آیند و همین طور مکان هایی که از آخرین نقاشی که روی آنها صورت گرفته است مدت های زیادی می گذرد (مانند چندین سال)  علاوه بر این که به نقاشی  نیازدارند به زیر سازی هم نیاز دارند در نتیجه ما در واقع هزینه ی دیگری به کار نقاشی ساختمان که هدف اصلی مان است اضافه می کنیم .

در بعضی از پروژه های نقاشی ساختمان کار به دلیل نم و رطوبت بوجود آمده در دیوارها یا سقف و پس از کار عایق بندی انجام‌می‌شود. اگر چه که این دو خدمت توسط دو تخصص گوناگون انجام می‌شوند، نیاز به زیرسازی اساسی بر روی دیوارهای تازه بازسازی شده باعث افزایش هزینه کلی کار خواهدبود.

قیمت نقاشی ساختمان

ایاب و ذهاب نقاش ساختمان

طبیعی است که در حالی که ساختمان خالی نیست و هیچ نیروی کاری نمیتواند در آن اقامت کند و یا مکانی برای اسکان نیروهای نقاشی ساختمان وجود ندارد هزینه ایاب و ذهاب یا رفت و آمد هم به کل هزینه پروژه اضافه خواهد شد. البته در اغلب مواقع این هزینه بطور کلی و در ابتدای کار بر روی هزینه کامل و اصلی نقاشی ساختمان شما محاسبه میشود  ولی اکثرا در همان اول کار هزینه را محاسبه میکنند و به مشتری اعلام‌ میکند که در جریان باشد .

لازم به ذکر است که با انجام برخی کارهای ساده ولی کلیدی که اغلب از جنس آماده سازی برای نقاشان ساختمان هستند می توانید در هزینه ها صرفه جویی کنید . برای مثال میتوان به بازکردن کلید و پریزها و یا پوشاندن آنها اشاره کرد  که می تواند در به مقدلر زیادی در زمان صرفه جویی کرد  و اینجوری زمان زیادی از کار نقاش کم میشود و طبعا از ساعات و هزینه ها هم کاسته می شود.

این قبیل  کارهای آماده سازی باعث میشود که پس از انجام نقاشی ساختمان و پایان کار هزینه کمتری چه از نظر مالی و چه از نظر وقت و انرژی برای  تمیزکاری بپردازید چون در واقع این کار را خودتان انجام داده اید. مثلا اینکه بخش های را که نمی خواهید نقاشی شوند با نایلون بپوشانید یا اینکه روی وسایل و یا کف خانه را با پوشش های پارچه ای، پلاستیکی یا حتی روزنامه باطله بپوشانید در این صورت قطرات رنگ تمام خانه ی شما را کثیف نخواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید