مشکلات رایج نقاشی ساختمان و راه حل آنها

رنگ حبابی یا تاول یا طبله کردن : مشخصه این رنگ ها برآمدگی های زیر لایه رنگ است که اغلب اوقات روی پوشش چوبی رخ می دهد . علت آن می تواند ادامه دادن به کار رنگ آمیزی هنگامی که چوب مرطوب و نمدار است باشد . ممکن است علت آن آماده سازی نامناسب سطح زیرین باشد .
راه حل: می توانید با سنباده از روی سطح بسابید تا به سطح چوبی برسید و اجازه دهید چوب کاملا خشک شود این کار را باید در شرایط فاقد رطوبت انجام دهید.از رنگ لاتکس با کیفیت استفاده کنید.
تمساحی شدن رنگ: نقصی است در لایه‌های رنگ که در آن طرح ترک مانندی از خطوط برجسته عمیق بروز می کند که می‌توان آن را به پوست خزندگان مانند تمساح تشبیه کرد .این مشکل ممکن است در برخی نواحی بیشتر باشد و یا در برخی مناطق کمتر باشد. می‌توانند به دلیل پوشش دوم رنگ روی پوشش اول یا رنگی زده شده است که خشک نبوده است. یا رنگ روی لایه رنگی که با هم سازگار نبودند مثلاً استفاده از رنگ براق روی رنگ روغنی. کهنه شدن طبیعی چندین لایه رنگ پایه روغنی که به مرور زمان به وجود می آید.

راه حل: رنگ قدیمی را پاک کنید و بعد از سمباده زدن با رنگ پایه لاتکس انعطاف‌پذیر آن را دوباره رنگ کنید . لازم باشد که از رنگ لاتکس با کیفیت استفاده کنید .
شوره زدگی : یکی از مشکلات سازه های بنایی رنگ شده بروز شوره است که به صورت رسوبات نمکی سفید قابل شناسایی است . دلایل آن می‌تواند آماده‌سازی ضعیف زیر رنگ باشد . یا عدم شستشوی کامل پیش از رنگ زدن . دلیل دیگر آن می‌تواند انتقال رطوبت زیاد از فضای داخلی خانه از کنار دیوارهای بنایی خارجی باشد . دیوارهای بنایی بندکشی ضعیف منجر به نفوذ آب خواهد شد و این مشکل را به وجود می آورد .

راه حل : تمام شوره ها و پوسته پوسته شده را از بین ببرید و با استفاده از برس سیمی رنگ را پاک کنید و پیش از رنگ زدن مجدد سطح را بسابید و یا به خوبی شستشو دهید . ناحیه مورد نظر را با محلول پاک کننده تری سدیم فسفات بشویید و تمیز کنید و آبکشی کنید و اجازه دهید تا کاملا خشک شود سپس با رنگ لاتکس مجددا رنگ کنید .
کپک زدن یا همان سفیدک زدن : که روی سطح نازک رنگی و بتونه رشد و تغذیه می کند و از طریق لکه های خال خال خاکستری یا سبز یا سیاه خود را نشان می‌دهد . این اتفاق بیشتر سیر طاق‌ها و پیش آمدگی لبه بام اتفاق می‌افتد دوباره و یا رنگ زدن دوباره سطحی که قبلا دچار قارچ زدگی شده است همچنین عدم استر کاری سطح چوبی قبل از رنگ زدن ممکن است این مشکل را به وجود بیاورد .

مشکلات رایج نقاشی ساختمان و راه حل آنها

ما ادعا نمیکنیم که بهترین هستیم اما انتخاب بهترین ها هستیم

بازسازی ساختمان در تهران

بازسازی و نوسازی ساختمان

رنگ کاری ساختمان

رنگ کاری ساختمان در تهران

قیمت رنگ کردن نمای ساختمان

قیمت نقاشی ساختمان

کاشی کاری ساختمان

نقاشی ساختمان

نقاشی ساختمان با رنگ روغنی

نقاشی ساختمان در تهران

نقاشی ساختمان در کرج

نوسازی ساختمان در تهران

هزینه نقاشی ساختمان

مشکلات رایج نقاشی ساختمان و راه حل آنها

راه حل : عینک محافظ و دستکش لاستیکی بپوشید تا از نفوذ قارچ به پوستتان خودداری شود . سطح را با محلول پاک کننده بشویید و سفید کننده خانگی استفاده کنید . بعد از این محلول را ۱۰ الی ۱۵ دقیقه روی سطح باقی بگذارید سپس با آب تمیز بشویید . سطح کاملا خشک شود . سپس با رنگ لاتکس با کیفیت دوباره رنگ بزنید .
همانطور که می بینید مشکلات خیلی زیادی می‌تواند برای هر کدام از نقاشی های ساختمانی پیش بیاید برای جلوگیری از آن بهترین اقدام این است که قبل از رنگ زدن حتما از کیفیت کار نقاش و رنگی که می‌خواهد را برای شما بزند مطمئن شوید . ما به شما گروه رنگین کاران را پیشنهاد می کنیم که با داشتن چندین سال تجربه و کارنامه درخشان می‌توانند در این زمینه به شما کمک کنند و قبل از هر چیز شما را از مشاوره رایگان بهره مند کنند .

مشکلات رایج نقاشی ساختمان و راه حل آنها

دیدگاهتان را بنویسید