نقاشی ساختمان در تهران

نقاشی ساختمان در تهران  یکی از مهم ترین عوال تاثیرگذار در زیبایی و شیک بودن خانه شماست و بدیهی است که یک خانواده ی شاد و سالم نیاز به خانه ای دارند که در آن به آرامش برسند و شادی را در کنار سایر اعضای خانواده تجربه کنند . شما می توانید با ایده های نقاشی تازه ، به دیوارها نشاط بیشتری ببخشید تا بیشتر به چشم بیایند و خاص تر شوند و نکته دیگری که شاید گاهی به آن توجه نشود این است که طرح رنگی زیبا در داخل منزل مطمئنا ارزش خانه شما را افزایش می دهد به علاوه، رنگ تازه و بوی آن باعث می شود که خانه شما ،جدید به نظر برسد بدون توجه به اینکه چه مدت در آن زندگی می کنید .

شاید این موضوع بتواند این مسئله را توجیه کند که چرا پس از آنکه  یکی از همسایگان برای نقاشی ساختمان محل زندگی یا کارخود اقدام میکند، به زودی همه همسایگان برای رنگ آمیزی ساختمان و منزل خود با نقاش ساختمان همسایه ای که در حال بازسازی است مذاکره میکند و حتی گاهی قیمت ها و نحوه انجام کار را هم بررسی میکند. چرایی این موضوع میتواند دلیل دیگری به جز مورد ذکر شده در بالا همداشته باشد آن هم این که رنگ آمیزی ساختمان یکی از کم هزینه ترین ،سریع ترین و چشم گیر ترین روشهای موثر در ایجاد تاثیرات مثبت دیداری در محیط های داخلی است . نقاشی ساختمان در تهران

شاید برایتان جالب باشد که بدانید نقاشی ساختمان علاوه بر  افزایش زیبایی و ارزش ملک به عنوان یکی از خطوط اصلی دفاع در خانه در برابر آب و هوا، حشرات و سایر آسیب ها عمل می کند، پس میتوان نتیجه گرفت که یک جنبه مهم در نگهداری خانه؛ نقاشی ساختمان است، به همین دلیل مهم است که برنامه ریزی و زمان کافی داشته باشید که با دقت هر چه تمام تر رنگ ها، سایه ها و سبک های رنگی که می پسندید با آن خانه خود را تزئین کنید را بررسی کنید. و نکته ای که ما بر آن تاکید میکنیم این است که انتخاب کردن یک نقاش بدون قرار داد و مشخص نبودن محدوده کار؛ مطمنا معضلاتی را برای خود و نقاشتان به وجود می آورد که باعث پشیمانی شما میگردد و شما را به نتیجه ای که میخواهید نمیرساند.

نقاشی ساختمان در تهران و حومه

و رييس اتحاديه نقاشان ساختمان تهران به این مورد اشاره کرد و از مردم خواست تا از افراد و شركت‌هاي داراي مجوز كسب براي نقاشي منزل خود استفاده كنند تا در صورت به وجود آمدن هر مشكلي اتحاديه بتواند پاسخگو باشد و مشکل را برطرف کند. ایشان تصريح كرد: اعضا صنف داراي كارت عضويت هستند و تحت پوشش اتحاديه‌ فعاليت مي كنند، پس از این طریق میتوان آنان را شناسایی کرد و رسیدن به نتیجه ای دلخواه را برای پروژه ی خود تضمین کرد

نقاشان درسراسر تهران از فرمول بسیار جالبی در محاسبه متراژ استفاده میکنند. طبق  این فرمول برای محاسبه ی متراژ کافی است که زیربنای ساختمان  را در عدد ۳ ضرب کنند. چرا که دو دیوار و یک سقف به ازای کف در نظر گرفته می شود. در آخر درب های چوبی و فلزی یا پنجره های فلزی، چارچوب درب ها به صورت متری و جداگانه محاسبه کنند.کفسابی تهرانی

مدت زمان شروع  و اتمام کار نقاشان ساختمان در منزل یا محل کار شما در حالت متوسط بین 9 تا 15 روز است درحالی که رنگ آمیزی ساختمان شما باید بین 7 تا 10 سال دوام بیاورد. پس در مدت کوتاهی که کار نقاشی ساختمانتان انجام میشود سعی کنید برای خود و نقاشانتان مساله ای که باعث ناراحتی و دلخوری است ایجاد نشود.

خدمات نقاشی ساختمان به نسبت سایر خدمات ساختمانی تاثیر بیشتری در نمای داخلی خانه شما دارد ولی در عین حال به نسبت سایر خدمات ساختمانی قیمت پائین تری هم دارد. لطفا توجه کنید که پائین بودن هرینه نقاشی ساختمان به معنی پائین بودن کیفیت نقاشی منزل نیست. بسیاری از کارفرمایان در مرحله نقاشی ساختمان بسیار حساسیت به خرج می دهند که مطمئنا این حساسیت منطقی و درست است .

از دیگر بحث های پیرامون نقاشی ساختمان، انتخاب رنگ است. در مرحله رنگ آمیزی بایستی به این نکته دقت داشت که حتما بهترین رنگ برای انجام نقاشی انتخاب گردد. و بدیهی است که برای این امر، لازم است که شما با انواع رنگ و تاثیر آن در نقاشی ساختمان و محیطی که برای شما خواهد ساخت آشنا باشید.

نقاشی ساختمان در تهران

نقاشی ساختمان

شما برای اینکه منزل یا محل کارتان را نقاشی کنید دو راه دارید هم میتوانید از یک نقاش حرفه ای کمک گیرید و یا حتی میتوانید با دریافت آموزش های لازم در سطح کیفی پایین تر خودتان اینکار را انجام دهید. برای رنگ آمیزی داخل منازل دو رنگ پلاستیکی و روغنی پر طرفدارترین انواع مورد استفاده در نقاشی ساختمان ها هستند ولی امروزه با توجه به بروز و ظهور رنگهای مدرن یک نقاش گزینه های بیشتری در دست دارد تا از آن ها استفاده کند و طبیعتا نتایج حاصل از استفاده از رنگ های مدرن هم تفاوت چشمگیری با سایر رنگ ها مانند رنگ های روغنی و پلاستیکی خواهد داشت.

نقاشی ساختمان با رنگ های پلاستیکی در زمانهای گذشته رایج بوده و در نظر بسیاری از مردم پروسه نقاشی ساختمانی در در دورنگ روغنی و پلاستیک خلاصه میشد. ولی شما باید نکاتی را درباره رنگ های پلاستیک بدانید اول این که نقاشی با رنگ پلاستیک با اینکه طول عمر کمتری دارد ولی قیمت مناسب تری نسبت به سایر نقاشی ها دارد. دیگر اینکه رنگ های پلاستیک خاصیت شستشو ندارند که البته نسبت به کیفیت رنگی که شما به کار میبرید شرایط کمی متفاوت تر میشود.

شما در جایگاه یک کارفرما باید نکاتی را مد نظر داشته باشید که بتوانید یک کار خوب را تحویل بگیرید. چون یک کار با کیقیت میتواند 7 تا 10 سال دوام داشته باشد بدون آنکه نیازی به دستکاری داشته باشد در حالی که یک کار بی کیفیت شما را با مشکلات متعددی مواجه خواهد کرد  و شما در کمتر از 3 سال مجبور به رنگ آمیزی مجدد خواهید شد؛ و حتی به جای احساس آرامش به شما احساس بدی هم دست خواهد داد و در این صورت شما از هدف اصلیتان فاصله خواهید گرفت.

ما ادعا نمیکنیم که بهترین هستیم اما انتخاب بهترین ها هستیم

بازسازی ساختمان در تهران

بازسازی و نوسازی ساختمان

رنگ کاری ساختمان

رنگ کاری ساختمان در تهران

قیمت رنگ کردن نمای ساختمان

قیمت نقاشی ساختمان

کاشی کاری ساختمان

نقاشی ساختمان

نقاشی ساختمان با رنگ روغنی

نقاشی ساختمان در تهران

نقاشی ساختمان در کرج

نوسازی ساختمان در تهران

هزینه نقاشی ساختمان

 

پس پیشنهاد میکنیم اگر برای کارتان اهمیت قائل هستید حتما نقاشی با تجربه پیدا کنید که در کارش مهارت کافی را داشته باشد (از طریق  معرفی دوستان و آشنایان و راهنمایی گرفتن از آنها – اطمینان کردن به واسطه قرارداد – بررسی سوابق کاری نقاش و… ).

دیدگاهتان را بنویسید