نقاشی ساختمان در کرج

نقاشی ساختمان در کرج گروه نقاشی ساختمانی رنگین کاران کلیه امور نقاشی ساختمان به صورت کلی و جزیی به صورت حرفه ای و تخصصی توسط گروهی از نقاشان مجرب و متعهد در کلیه شهر های ایران  از جمله تهران و کرج به انجام میرساند . شاید برای شما سوال باشد که ویژگی های یک نقاش خوب و حرفه ای چیست . ما در اینجا برخی ویژگی ها را به اختصار بیان میکنیم تا شما هم بتوانید انتخابی آگاهانه و درست داشته باشید :

تعهد : همان طور که میدانید در هر کاری تعهد به کار جزو اصلی ترین پارمترها می باشد. بخصوص در کارهای اجرایی مثل نقاشی ساختمان که عدم تعهد می تواند مشکلات زیادی برای مشتری به هراه داشته باشد.

کیفیت : کیفیت از مهم ترین فاکتور هایی است که شما باید به آن توجه کنیو و کوچک ترین بی توجهی به آن میتواند سال ها پشیمانی برای شما داشته باشد کیفیت  شامل استفاده از رنگ خوب، زیر سازی درست قبل از انجام نقاشی، بتونه کاری حرفه ای،آستر زدن ، لایه های رنگ را ا دقت زدن ، استفاده از ابزار مناسب مثل غلطک یا رنگ پاش و بسیار موارد دیگر است  که امروزه در رنگ آمیزی ساختمان های تهران و شهرستان ها  کاربرد زیادی دارد و قطعا این فاکتور است که می تواند این اطمینان را به شما بدهد که با شخصی درست قرارداد خود را بسته اید و در آینده هم دچار پشیمانی نخواهید شد .

سرعت : هر فردی میل است که کار هایش بالاترین سرعت را داشته باشد و به بهترین نتیجه ختم شود و مطمئنا هیچ کس از صرف کردن زمان طولانی بر روی یک پروژه راضی نخاهد بود . سرعت مناسب در نقاشی ساختمان که البته باید به همراه حفظ کیفیت باشد یکی دیگر از پارمترهای یک نقاش خوب ساختمان است. برای مشتریان مهم است که کارشان با بیشترین سرعت و در کمترین زمان ممکن انجام شود.

نقاشی ساختمان در کرج

قیمت نقاشی ساختمان

قیمت : قیمت پایین گذاشتن بر روی نقاشی با ویژگی های بالا کاری مشکل است  و البته فراموش نمیشود که  نباید قیمت کار هم آنقدر بالا باشد که برای مشتری معقول نباشد و او را به زحمت بیاندازد. ما در اینجا از واژه قیمت مناسب استفاده می کنیم و میتوانیم به شما تضمین دهیم که کاری که ما برایتان انجام میدهیم در کنار تمام ویژگی های بالا مناسب ترین قیمت را هم دارد. لازم به ذکر است قیمتی که از سوی کارشناسان و همکاران گرامی ما به شما عزیزان ارائه می شود نسبت به کیفیت کار دلخواه شما و درخواست شما مشتریان گرامی بررسی و ارائه میشود.

همچنین باید در نظر داشت که هیچ ارزانی بی دلیل نیست و کسانی که به دنبال کار ارزان قیمت هستند می توانند به روزنامه های کثیر الانتشار مراجعه نمایند و یا با نقاشان یا بهتر است بگوییم نقاش نمایان که امروزه تعدادشان کم هم نیست تماس بگیرند.اما همانطور که حتما میدانید سپردن کار خود به افرادی از این دست باعث کاهش کیفیت کار شما خواهد شد چرا که این افراد تخصص لازم در این زمینه را ندارند و تضمینی هم برای کار ارائه شده به شما نمیدهند پس قطعا در صورت نیاز به تعمیرات و پیش آمدن هرگونه مشکل برای شما به هیچ وجه نمی توانید بار دیگر با این افراد تماس بگیرید و به آنها دسترسی داشته باشید. هدف ما انجام مناسب ترین کار و با کیفیت ترین های آن می باشد.

ما ادعا نمیکنیم که بهترین هستیم اما انتخاب بهترین ها هستیم

بازسازی ساختمان در تهران

بازسازی و نوسازی ساختمان

رنگ کاری ساختمان

رنگ کاری ساختمان در تهران

قیمت رنگ کردن نمای ساختمان

قیمت نقاشی ساختمان

کاشی کاری ساختمان

نقاشی ساختمان

نقاشی ساختمان با رنگ روغنی

نقاشی ساختمان در تهران

نقاشی ساختمان در کرج

نوسازی ساختمان در تهران

هزینه نقاشی ساختمان

 

تجربه 24 ساله ی ما در امر نقاشی ساختمان نشان می دهد که قیمت با توجه به شرایط  کاری که شما مشتریان عزیز در نظر میگیرید متغییر خواهد بود . اما ما اطمینان داریم که بهترین قیمت را ارائه خواهیم کرد و میتوانیم این مورد را برای شما عزیزان هم تضمین کنیم ، شما از ما کیفیت را بخواهید و ما با صداقت آن را به شما ارائه خواهیم کرد. ما و اعضای گروهمان همیشه بر این باورم هستیم که : کار مناسب هزینه مناسب. پس به کار مناسب با قیمت کم همیشه شک کنید !

گروه ما اجرای انواع رنگ روغن درجه یک و پلاستیک, مولتی کالر, اکلریک, اپوکسی, کنتکس, پلی استر, رنگ های طرح چوب و شاپون و اکریلیک پایه آب ، رنگ کامپیوتری کینتکس کناف ، کاغذ دیواری…. به صورت تضمینی توسط برترین نقاش های ساختمانی و با توجه به سلیقه ی شما را انجام میدهد.

نقاشی ساختمان در کرج

نقاشی ساختمان در کرج وحومه

از مهمترین ویژگی هایی که گروه ما دارد و فکر میکنیم که تمروزه تمامی مشتریان به آن نیاز دارند مشاوره رایگان و اعزام نقاش جهت بازدید  از محل است که میتواند بیشترین کمک را به مشتری های عزیز ما کند. مشاوره رایگان در نقاشی ساختمان باعث میشود شما عزیزان بهترین انتخاب را چه در گزینش رنگ مورد نظرتان (روغنی-بی بو-پلاستیک-مولتی کالر نقاشی ) و چه در سایر مواردی که هر مشتری نگران آنها است داشته باشید.

ما میدانیم برای حفظ خانه یتان رنگ آمیزی با رنگهایی با کیفیت بالا و نقاشان حرفه ای و متخصص یک اصل مهم برای شما است. پس ما با جرئت میتوانیم بگوییم که افتحار بزرگ ما کیفیت کار ماست. سحر و جادویی در کار نیست و ما برای رنگ آمیزی خانی شما و یا محل کارتان کاری عجیب انجام نمیدهیم بلکه تنها اصول پایه کسب و کار و خدمات ما ،دقت و کیفیت و ارزش می باشد که تمام سعیمان را در حفظ این اصول اساسی انجام میدهیم  و به طور قطع این تجربه یک نسل قبل ما است که در ارائه بهترین و شکیل ترین کار به همراه بالاترین کیفیت به کمک ما می آید.

لازم به ذکر است که اگر تصمیم به نقاشی ساختمان خود در استان البرز و شهر کرج دارید گروه نقاشی ساختمانی ما آماده دریافت سفارشات شما می باشد که بازدید و دادن طرح نقاشی ساختمان برای کلیه مشتریان  رایگان  انجام میشود.

گروه نقاشی ساختمانی رنگین کاران مجری طرح های امروزی و مدرن و زیبا نقاشی ساختمان و نمای ساختمان در کرج و تمامی نقاط کشور می باشد که تجربه بیش از دو دهه را بر دوش می کشد .این تجربه باعث شده تا با یادگیری راه کارها و فنون بسیار توانایی بسیار بالا و سرعت کار بالایی داشته باشند  و همه ی تلاش خود را در راستای ارائه ی بهترین کیفیت به مشتریان گرانقدرشان انجام دهند.

دیدگاهتان را بنویسید