نوسازی ساختمان در تهران

نوسازی ساختمان در تهران با توجه به این موضوع که اکثر ساختمان های تهران به صورت اصولی ساخت و ساز نمی شوند و از اجناس بی کیفیت در ساخت آنها استفاده می شود و طراحی اولیه این ساختمان ها با توجه به نیاز کاربران محیط مناسب نمیباشد تعمیرات ساختمان و بازسازی ساختمان  پیشنهاد قابل توجهی است.

همه منازل و ساختمان های مسکونی به مرور زمان فرسوده می شوند و یکی از کارهایی است که پس از مدتی که از زمان ساخت ساختمان میگذرد نیاز می شود،  نوسازی و بازسازی ساختمان  است و افراد ترجیح میدهند به جای ساخت مجدد ساختمان و صرف هزینه هنگفت به تغییراتی در دکوراسیون داخلی و تعمیرات در برخی فضاها اکتفا کنند تا علاوه بر ایجاد حس جدید شدن و تازگی هزینه کمتری نیز صرف کرده باشند.

اکثر مالکان به منظور جذابیت  و زیبایی بیشتر ساختمان، ایجاد فضای بهینه ، حداکثری و کاربردی تر ، بکار گیری مصالح جدید و به روز یا حتی ایجاد تنوع و  ایجاد حس تازگی محیط خواستار  کنده کاری و تغییر پلان ساختمان و تغییر ماهیت ساختمان خود هستند. به دلیل فرسودگی و استحلاک بخش های مختلف ساختمان از جمله ، تاسیسات ساختمان ، کابینت ، لوازم نورپردازی ، دیوار پوش ها و کفپوش ها ، سقف های کاذب و نقاشی دیوار ها و نورپردازی ساختمان و همچنین نیاز به تغییر ابعاد فضاهای مورد نیاز ساختمان تغییرات و بازسازی ساختمان و بازسازی ویلا با توجه به سبک های طراحی به روز اجتناب ناپذیر است و یکی از مواردی است که بیشتر افراد به دنبال آن می روند.

نوسازی و بازسازی ساختمان مسکونی هم میتواند شامل تمام واحد مسکونی و یا بخشی از آن باشد. گروه  های معماری  و تغییر دکوراسیون  یا طراحی داخلی و نما با در اختیار داشتن کادری مجرب و حرفه ای و همچنین سابقه طولانی در زمینه طراحی دکوراسیون داخلی و نوسازی و بازسازی آمادگی انجام هرگونه تغییرات و بازسازی و نوسازی را در منزل مسکونی شما در سراسر کشور داراست.

نوسازی ساختمان در تهران

نوسازی ساختمان در تهران وحومه

بازسازی ساختمان  اصول فنی خود را می طلبد.  در دکوراسیون داخلی و بازسازی ساختمان  توجه  به اصول زیر ضروری است و باید مد نظر طراحان  و مجریان پروزه قرار گیرد.  دقت و توجه به کاربری فضا، موقعیت ساختمان نسبت به زاویه تابش خورشید، تفکیک کاربری فضا ، تفهیم و رسیدن به حس مورد نظر در کاربران محیط، چگونگی جنسیت کاربران محیط، سن کاربران فضا، بودجه در نظر گرفته شده  و نوع استفاده از محیط کاربری که  هر کدام نکات ویز ه ای دارد ، اجزای خاص ساختمان های اداری، تجاری و یا مسکونی با هم متفاوتند . گروه معماری  با استفاده از برترین طراحان و مجریان بازسازی ساختمان همواره این نکات را سر لوحه کار خود قرار داده و در اجرای پروژه های خود به تمامی این نکات توجه ویژه ای دارد.

شناخت تخصصی مصالح و انواع متریال و روش های اجرای آنها جز مواردی است که در صورت رعایت هریک از این موارد باعث کاهش هزینه بازسازی ساختمان ، زمان مورد نیاز اجرایی و کیفیت اجرایی نهایی پروژه بازسازی ساختمان میشود.

در بازسازی ساختمان  به هر منظور و برای هر نوع کاربر به نکات متعددی باید توجه کنیم که در ادامه به آنها اشاره می کنیم وامیدواریم برای  شما عزیزان مفید و قابل استفاده باشد.نوسازی ساختمان در تهران

  • فضا های مختلف ساختمان

  • آشپزخانه :

تغییرات  قابل اجرا  در این قسمت بیشتر شامل کفپوش و کابینت و شیرآلات می باشد. افراد بعد از گذشت مدتی ترجیح میدهند کابینت آشپزخانه و یا کفپوش آشپزخانه خود را تعویض نمایند .

  • اتاق پذیرایی:

این بخش بیشتر از سایر قسمت ها در دید افراد قرار می گیرد ممکن است بخش هایی از این قسمت از جمله کفپوش ها ، نقاشی دیوارها و سقف ، کاغذ دیواری ها ، سقف کاذب، نور پردازی و …. در این فضا دچار مشکل و یا کهنه شدن شوند که نیاز به بازسازی و نوسازی پیدا کنند.

  • اتاق خواب:

یکی دیگر از فضاهای داخلی ساختمان مسکونی قسمت اتاق های خواب ساختمان می باشد که تغییرات در این بخش بیشتر شامل نقاشی دیوارها ، سقف ها و کاغذ دیواری ها و همچنین انواع وسایل گرمایشی و سرمایشی به کار رفته در این محیط می شود.

  • سرویس های بهداشتی و حمام :

فضای سرویس بهداشتی و حمام در ساختمان های مسکونی بیشتر از بابت کفپوش سرامیک و یا  کاشی دیوار ، شیرآلات و کابینت دچار کهنگی و یا مشکل می شوند و افراد ترجیح میدهند نوع دکور و چیدمان این قسمت را با گذر زمان تغییر داده و از طرح های جدید و به روز در این قسمت استفاده کنند.

  • قسمت نمای ساختمان:

نما و ظاهر ساختمان  تاثیر زیادی در زیبایی  و جذابیت آن دارد و بسته به نوع کاربری ( مسکونی ،درمانی،اداری و …) متریال استفاده شده متفاوت است.

 

  • نورپردازی در بازسازی ساختمان:

نور نیز نقش مهمی را در  زیبایی و روح بخشیدن به  فضا به عهده دارد. استفاده از نور مناسب و یکنواخت در آپارتمان کسالت بار بودن   محیط را از بین می برد، البته استفاده از نور طبیعی مناسب تر است. در صورت ضعیف بودن نور طبیعی کمبود آن را با به کار گیری نو مصنوعی جبران نمایید. استفاده از نورپردازی موضعی بر روی  دیوار های خاص ،قاب ها و… نیز باعث تحرک و ایجاد جذابیت در فضا ی ساختمان می شود.

 

  • چیدمان مبل، پرده و انتخاب رنگ ها:

انتخاب رنگ و اندازه مبل کاملا بستگی به فضا و نوع کاربری و سلیقه افراد دارد.   اما استفاده از رنگ هایی مثل کرم روشن و یا حتی سفید به زنده تر کردن فضا کمک بیشتری می نماید و فضا بزرگتر به نظر می آید.

 

  • انتخاب کفپوش مناسب در بازسازی ساختمان:

برای پوشش کف ساختمان از مصالح گوناگونی می توان استفاده کرد.( از جمله سرامیک ها، پارکت های طرح چوب ، موکت ، لمینت پارکت ، پارکت چوبی ، پارکت پی وی سی و …) با توجه به این که رنگهای تیره فضا را کوچکتر نشان می دهد توجه به انتخاب رنگ  کف پوش بسیار اهمیت دارد.

ما ادعا نمیکنیم که بهترین هستیم اما انتخاب بهترین ها هستیم

بازسازی ساختمان در تهران

بازسازی و نوسازی ساختمان

رنگ کاری ساختمان

رنگ کاری ساختمان در تهران

قیمت رنگ کردن نمای ساختمان

قیمت نقاشی ساختمان

کاشی کاری ساختمان

نقاشی ساختمان

نقاشی ساختمان با رنگ روغنی

نقاشی ساختمان در تهران

نقاشی ساختمان در کرج

نوسازی ساختمان در تهران

هزینه نقاشی ساختمان

 

دیدگاهتان را بنویسید