هزینه نقاشی ساختمان

هزینه نقاشی ساختمان خانه محل امنیت و آرامش اعضای خانواده است.و همانطور که میدانید تغییر دکوراسیون داخلی خانه میتواند منجر به حفظ روحیه خانواده ها می شود . شما میتوانید حتی بدون نیاز به صرف هزینه زیادی برای تغییر مبلمان و خرید اثاثیه جدید و نو نیز می توانید فضای داخلی را تغییر دهید و از آن لذت ببرید .

نقاشی ساختمان و فضای داخلی منزل یک راه عالی برای به وجود آوردن شادی و نشاط و بالا بردن روحیه و حال خوب برای ساکنین است. قیمت نقاشی ساختمان بسیار کمتر از نرخ تغییر دکوراسیون داخلی با سایر متریال های امروزی است. هزینه نقاشی ساختمان  ها با توجه به شرایط هر محل سنجیده می شود.

هزینه ی نقاشی ساختمان ها بستگی به نوع درخواست شما و خدمات ارائه شده توسط متخصص شما دارد. برای محاسبه هزینه نقاشی ساختمان این موارد را باید در نظر گرفت .

زبر یا صاف و یکنواخت بودن دیوار ها یکی از مهم ترین عواملی است که هزینه نقاشی ساختمان را بسیار تغییر خواهد داد .مشخص است که برای  دیوارهایی با بافت زبر و ناهموار، رنگ بیشتری مصرف می شود. هزینه نقاشی ساختمان با دیوارهای ناهموار به مراتب بیشتر از دیوارهای هموار از آب در میاورد . در این مورد دستمزد نقاشی ساختمان افزایش خواهد یافت و سرعت اجرای کار کاهش پیدا خواهد کرد .

در نظر داشته باشید که چون همیشه قوطی های رنگ بیشتری برای دیوارهای زبر و ناهموار مصرف می شود و لازم است این مبلغ را به هزینه نقاشی ساختمان اضافه کنید. الیته نکته دیگری هم که اهمیت دارد این است که هزینه نقاشی ساختمان با توجه به نوع زیرکاری که ساختمان دارد در نظر گرفته میشود. به این ترتیب زیرکاری گچی، رنگ و کاغذ دیواری هزینه های  متفاوتی دارند و بر روی هزینه نقاشی ساختمان تاثیر مستقیم  می گذارند.

ما ادعا نمیکنیم که بهترین هستیم اما انتخاب بهترین ها هستیم

بازسازی ساختمان در تهران

بازسازی و نوسازی ساختمان

رنگ کاری ساختمان

رنگ کاری ساختمان در تهران

قیمت رنگ کردن نمای ساختمان

قیمت نقاشی ساختمان

کاشی کاری ساختمان

نقاشی ساختمان

نقاشی ساختمان با رنگ روغنی

نقاشی ساختمان در تهران

نقاشی ساختمان در کرج

نوسازی ساختمان در تهران

هزینه نقاشی ساختمان

 

یکی از عوامل موثر در افزایش قیمت نقاشی ساختمان، عمر ساختمان است . معمولا دیوارهای ساختمان های قدیمی نیاز به زیرسازی و بتونه کاری اصولی دارند . هر چه مقدار آسیبی که به دیوار ها به مرور زمان وارد شده  بیشتر باشد سرعت اجرای کار بسیار کم خواهد شد . نقاش ساختمان که قطعا فردی متخصص و حرفه ای است  با بازدید از محل می تواند برآورد دقیق تری از زمان کار، مقدار مصالح مورد نیاز و هزینه نقاشی ساختمان داشته باشد .

موضوعی که همیشه مطرح بوده و با کمی دقت بیشتر متوجه کثیف تر بودن دیوار ساختمان های قدیمی نسبت به سایر دیوار ها میشوید و فقط با دو دست رنگ به خوبی پوشش داده نمی شود و به بیشتر از چند دست رنگ نیاز دارد .پس چیز دور از انتظاری نیست که گالن های بیشتر برای رنگ آمیزی دیوار ساختمان های قدیمی استفاده میشود .

هزینه نقاشی ساختمان

موضوع دیگر بحث انواع رنگ های پلاستیک و رنگ روغنی است که قیمت های متفاوتی دارند . همگی میدانیم که بخش زیادی از هزینه نقاشی ساختمان مشتریان عزیزمان صرف خرید رنگ میشود . در نظر داشته باشید که رنگ های با کیفیت تر و قابل شستشو ، دوام بیشتری دارند و تا سال های زیادی به همان شکال  دیوارها و فضای داخلی منزلتان را حفظ می کنند.

هزینه بیشتر کردن برای خرید رنگ با کیفیت تر و مناسب برای ساختمان شما نه تنها اصراف نیست بلکه کاری به صرفه و عاقلانه است  . استفاده از انواع بلکا، کنیتکس، پتینه کاری، مولتی کالر، رنگ های اکریلیک باعث بالا و پایین شدن هزینه های  نقاشی ساختمان می شود . حتما توحه داشته باشید که شما باید  رنگ های تولید شده در کارخانه های معتبر و شناخته شده را خریداری کنید . برندها همیشه گران تر هستند ولی کیفیت  بیشتری هم دارند . پس در کل هزینه نقاشی ساختمان ارتباط مستقیمی با قیمت رنگ خریداری شده دارد.

فراموش نکنید که هزینه نقاشی ساختمان همان چیزی است که شما برای بالا بردن روحیه افراد خانوادتان و زیبایی دکوراسیون داخلی خانه تان می پردازید. دستمزد نقاش ساختمان نیز بخش مهمی از هزینه شما است که با توجه به مهارت نقاش و کیفیت کار او پرداخته می شود . نقاش خبره و با تجربه نقش بسیار مهمی در کاهش هزینه های صرف شده برای مصالح مصرفی و انجام صحیح کار شما عزیزان دارد . برای رنگ کردن اتاق ها چیزهای دیگری هم به جز رنگ نیاز است .

توجه داشته باشید که قلمو، سطل، نردبان و هر وسیله دیگری که لازم است را نقاش با خود می آورد . نرخ اتحادیه نقاشی ساختمان با توجه به توانایی نقاش مشخص شده و باعث تضمین اجرای مناسب کار است . ما اصلا به شما پیشنهاد نمیکنیم که صرفا به خاطر کم شدن هزینه هایتان از افراد غیر متخصص و نا بلد به هیچ وجه استفاده نکنید.

چگونگی تشخیص قیمت نقاشی ساختمان به این صورت است که کارشناسان نقاشی ساختمان از فضای مورد نظر بازدید میکنند و پس از آن روی کار ساختمان قیمت گذاری می کنند . دقت کنید که قیمت برای نقاشی ساختمان یک واحد با قیمت تعداد واحدهای زیاد متفاوت است و متراژ کم با متراژ بالا تفاوت دارد و حتی ساختمانی که قبلا رنگ شده با ساختمانی که تا به حال رنگ نشده نیز تفاوت دارد در هر حال بدانید که قیمت نهایی نقاشی ساختمان را کارشناسان نقاشی ساختمان که  مورد تایید اتحادیه صنف نقاشی ساختمان باشد  (پایه قیمت نقاشی ساختمان) به شرح زیر میباشد و اختلاف قیمت ها همانطور که توضیح داده شد بستگی به زیر کار فعلی و متراژ بستگی دارد.

هزینه نقاشی ساختمان

قیمت نقاشی ساختمان در تهران

بضی عوامل رو ی هزینه سطوح رنگ آمیزی تاثیر دارد.

عامل اول ماده ی استفاده شده ی قبلی :

منظور از ماده ی استفاده شده قبلی این است که امکان دارد  شما  سطح کار قبلی را بلکا یا کاغذ دیواری چسبانده باشید و بخواهید در رنگ آمیزی جدید جای آنها را رنگ بزنید .

چون بلکا یا کاغذ دیواری به سهولت از دیوار کنده نمی شوند، نیاز به صرف وقت اضافه  برای جدا سازی سطح قبلی دارد. همچنین پس از کندن سطح قبلی نیاز به لکه گیری، بتونه کردن و یکنواخت سازی سطح قبلی یا زیر کار وجود دارد تا کیفیت رنگ کاری جدید پایین نیاید.

عامل دوم وجود سطح غیر گچی:

به جز بلکا و کاغذ دیواری امکان دارد سطح مورد نظر ما بتن یا سیمان و یا چیز دیگری به جز گچ باشد . این عامل باعث می شود تا در هنگام رنگ آمیزی رنگ بیشتری نسبت به  سطح گچی به کار ببرد و همین طور وقت بیشتری نسبت به سطوح گچی نیاز دارد  تا سطح زیر کار قبلی صاف و یکدست بشود. که این عوامل نیز بر هزینه رنگ آمیزی تاثیر می گذارد .

قیمت را کیفیت مواد به کار رفته و مهارت مجری تعیین می کند. با توجه به رنگ های  مختلف مانند اکرولیک، روغنی و … که در حال حاضر در بازار وجود دارد، هزینه نقاشی سطوح متغییر است. همچنین مهارت و توانمندی نقاس در استفاده بهینه از رنگ و سایر امواد و ابزار ها در قیمت و کیفیت نهایی تاثیر گذار است.

هر دو را به تیم ما بسپارید. کارشناسان ما در تیم نقاشی ساختمان هنرمند پس از بازدید از ساختمان شما قیمت گذاری نهایی  را انجام می دهند. قیمت نهایی پس از بازدید دقیق به اطلاع شما عزیزان می رسد اما قیمت پایه نقاشی ساختمان را می توانید در بخش قیمت نقاشی ساختمان ببینید، اختلاف قیمت ها همانطور که توضیح داده شد بستگی به زیرکار فعلی و متراژ دارد.

دیدگاهتان را بنویسید