چگونه می‌توانیم تنها با رنگ کردن خانه ارزش خانه را بالا ببریم

در این مقاله می‌خواهیم برایتان توضیح دهیم که رنگ کردن دیوارهای خانه چه تاثیری در ارزش خانه و بفروش رسیدن آن دارد . شاید همیشه این سوال در ذهن اکثر مالکان وجود داشته باشد که آیا واقعاً باید قبل از اینکه خانه را به فروش رساند دیوارهای آن را رنگ کرد ؟ آیا این مسئله واقعا تاثیری بر روی قیمت خانه می گذارد ؟ آیا فاکتورهای دیگر هم مهم است ؟ مگر غیر از این است که مردم قبل از خرید خانه به غیر از دیوارهای آن به چیزهای دیگر هم مانند لوله کشی ، آسانسور ، طبقه و .. هم دقت میکنند .

تا کنون بارها دیده اید که فرد با اینکه هزینه زیادی بابت نقاشی ساختمان کرده است به خاطر کم گذاشتن در سایر قسمت های خانه نتوانسته آن قیمت مناسب به فروش برساند . نکاتی را باید در نقاشی منزل که باعث جلوه دادن و زیبایی بیشتر به ساختمان می‌شود بیان کنیم که عبارتند از: قسمت بیرونی ساختمان که اولین مکانی است که توسط هر خریداری مورد توجه قرار می گیرد . اگر ظاهر ساختمان شما کثیف و نامتناسب باشد و یا رنگ های آن مناسب نباشد نه تنها در نگاه اول مشتری شما از خرید ساختمان مصرف می شود بلکه حتی ممکن است حاضر به دیدن داخل ساختمان هم نباشد . پس اول از همه باید به نمای بیرونی ساختمان توجه کنید .

چگونه می‌توانیم تنها با رنگ کردن خانه ارزش خانه را بالا ببریم؟؟

اگر تاکنون دست به فروش ساختمانی زده باشید متوجه می‌شوید که حمام و سرویس های بهداشتی و آشپزخانه از اولین مکان هایی هستند که خریدار به بررسی آنها می پردازد مثلا به طوری که کاشی ها و سرامیک ها و رنگ های داخل حمام و آشپزخانه هم می‌تواند کمک شایانی به این موضوع بکند که مشتری شما در نگاه اول به سمت آن ساختمان جلب شود .

3البته موارد دیگری هم هستند که باید به آنها توجه شود مثل سنگ دستشویی و حمام و دیوارها و کف ها و شیرها و … که اینها هم اولویت های خاصی برای خود دارند که در حین بازسازی ساختمان باید به آنها توجه شود . مثلاً کثیف بودن و جرم داشتن آنها باعث زشتی ساختمان می‌شود و این حس را به مشتری القا می‌کند که باید هزینه جداگانه بابت تعمیرات و تمیز کردن آنها بدهد . که این اصلا مطابق میل مشتری نیست . آشپزخانه هم دیگر مکانی است که باید تمیز باشد چون اکثر دیوارهای آشپزخانه ها کاشی و سرامیک است و تمیز بودن آنها خیلی مهم است و اگر کمی کثیف باشد بسیار به چشم می آید .

ما ادعا نمیکنیم که بهترین هستیم اما انتخاب بهترین ها هستیم

بازسازی ساختمان در تهران

بازسازی و نوسازی ساختمان

رنگ کاری ساختمان

رنگ کاری ساختمان در تهران

قیمت رنگ کردن نمای ساختمان

قیمت نقاشی ساختمان

کاشی کاری ساختمان

نقاشی ساختمان

نقاشی ساختمان با رنگ روغنی

نقاشی ساختمان در تهران

نقاشی ساختمان در کرج

نوسازی ساختمان در تهران

هزینه نقاشی ساختمان

چگونه می‌توانیم تنها با رنگ کردن خانه ارزش خانه را بالا ببریم؟؟

البته ما به قضیه منصفانه نگاه می کنیم خیلی از قسمت های داخلی ساختمان قابل دید نیستند و حتی رنگ کردن آنها هم تاثیر زیادی در زیبایی ساختمان ندارد بلکه فقط باعث می شود که شما هزینه بیشتری را متحمل شوید پس کاری که ما به شما پیشنهاد میکنیم شستن آنهاست البته شاید وقتی این متن را بخوانید با خودتان فکر کنید که اگر قابل دیدن نیستند پس چرا باید آنها را بشوریم جواب این سوال بسیار ساده است اینکه هر مکان کثیف وقتی در کنار مکانهای تمیزی قرار می گیرد توجه بیشتری را به خود جذب می کند پس حتی با شستن ساده آنها یا دستمال کشیدن بر روی آنها می توانید آنها را تمیز کنید و جلوه بیشتری به ساختمان خود بدهید .

از موارد دیگری که باید به آنها توجه کنید کابینت ها هستند که از جمله مواردی هستند که مشتری در هنگام خرید بسیار برایش اهمیت دارد . اگر نیاز به تعویض داشته باشد باید سریعاً آن را تعمیر کرد در غیر این صورت مشتری فکر می‌کند که دارد ضرری را متحمل میشود پس در نتیجه می توانیم به این جمع‌بندی برسیم که همانطور که بیان شد رنگ کردن ساختمان نه فقط می‌تواند باعث شود که جلوی ساختمان شما بیشتر شود بلکه تاثیر بسیار زیادی بر روی ارزش و قیمت خانه شما دارد.

استفاده از رنگ‌های طبیعی و جذاب و رنگ هایی که چشم ها را به خود جذب می کند می تواند هر مشتری را به سمت خود جلب کند که این می‌توانند نکته بسیار مثبتی برای ساختمان شما که می خواهید آن را به فروش برسانید باشد .گروه رنگین کاران سعی می کند با دادن مشاوره های رایگان قبل از انعقاد هر قرارداد بهترین مشاوره‌ها را به مشتریان خود بدهد و مشتری را از بابت قراردادی که میخواهد ببندد مطمئن سازد.

چگونه می‌توانیم تنها با رنگ کردن خانه ارزش خانه را بالا ببریم؟؟

دیدگاهتان را بنویسید